Moto events

W naszej ofercie mamy również imprezy integracyjne. Mogą one stanowić także akcję marketingową, skierowaną do klientów firmy – uczestnicy imprezy, mając satysfakcję towarzyszącą dobrej zabawie, jednocześnie identyfikują i kojarzą ją z daną marką lub produktem.

Doskonałym rozwiązaniem zmierzającym do wzbudzenia wzajemnego zaufania i gotowości do pomagania w codziennej pracy, jest przeprowadzenie imprezy integracyjnej, będącej jednocześnie elementem szkolenia – oferujemy Państwu narzędzie do zarządzania zasobami ludzkimi – budowania motywacji i entuzjazmu do działania zespołowego.

Dobra zabawa, połączona z elementami szkolenia w zakresie podstawowym, obejmującym między innymi jazdę slalomem, z uwzględnieniem optymalnego toru przejazdu, symulację poślizgów – jazda samochodem wyposażonym w trolley’e, czy ćwiczenia na płycie poślizgowej, forma rywalizacji czy elementy ekstremalnego sportu, jakim niewątpliwie jest sport samochodowy, zapewniają sporą dawkę emocji, zaś szkolenie gwarantować ma rozwinięcie umiejętności praktycznych, konfrontację i zweryfikowanie ich poziomu na szczeblu grupy.

Nieujarzmiona adrenalina blokuje ludzkie działania, zaś oswojona i opanowana pobudza do działania.

Ze względu na różnorodność rynku i potrzeb klienta, a także cel i charakter organizowanej imprezy, każdorazowo indywidualnie proponujemy jej scenariusz.

Program imprezy w tym zakresie może obejmować:

  • pokaz jazdy sportowej samochodem rajdowym, profesjonalnie przygotowanym do startów w sportowych zawodach samochodowych, z możliwością przejażdżki na fotelu pilota oraz pokaz jak i możliwość poprowadzenia super samochodów z całej oferty Autoprezent.pl
  • konkurs jazdy samochodem wyposażonym w trolley’e
  • konkurs jazdy sprawnościowej
  • obsługę gastronomiczną
  • dodatkowe atrakcje – wg zapotrzebowania zleceniodawcy (np. quady,buggy, paintball, park zabaw dla dzieci – dmuchane zamki i zjeżdżalnie)